piątek, 27 czerwca 2014

Nowe trendy

 
                    
 
                     Sezon lato 2014 w modzie dla skrzatów ogrodowych zapowiada się jako sezon pełny miękkich tkanin, kontrastowych kolorów i wielu warstw w celu uzyskania modnego  i zarazem komfortowego stylu.
 
 
 
 
 
Mocnym punktem kolekcji będą minimalistyczne płaszcze oraz sportowe nawiązania, które na wybiegach pojawiły się jako propozycje  już na wiosnę...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kolekcja na lato 2014 to przede wszystkim ubrania warstwowe, składające się z płaszcza i długiej szaty naraz. Stawiamy na warstwowość, na otulanie, ciepłe fakturalne tkaniny, a także kontrastowe łączenie barw. 
 -       Myślę, że naszym potencjalnym bestsellerem w tym sezonie są jednak nakrycia głowy - mówi Koszałek Opałek, projektant.
 

 

 
 
 Oprócz klasycznych ponadczasowych czerwonych czapeczek w tym sezonie proponujemy linię kapelusików z małym rondem z serii Campanula medium (Dzwonek ogrodowy)
 

 


 


Jak widać dominują kolory biały, lila, lawendowy, ciemny fiolet, które zestawiane są z ostrymi żółciami i zielenią.
 
Inną propozycją są małe, płytkie czapeczki  z linii  Campanula persicifolia (Dzwonek brzoskwiniolistny)


 
 
 
 
 
... i z linii Campanula carpatica (Dzwonek karpacki)
               Skrzaty bardziej przywiązane do tradycji w tym sezonie oczywiście nie muszą rezygnować z klasycznych czerwonych czapeczek, ale nowością są  groszki. 


 
 
 


 
 
 
Jeśli chodzi o bieliznę nocną w szafie eleganckiego skrzata nie powinno zabraknąć koszuli nocnej utrzymanej w tonacjach monochromatycznych,
 


 

 

 

 
Szlafmyca w kolorze zbliżonym do całości kreacji...Pod koszulą nocną proponujemy legginsy za kolano, które spowodują, że noga będzie wyglądała szczuplej - mówi Koszałek Opałek z domu mody Dolce & Hałabała.
 
 
 
 
 
Czołowy projektant tego domu mody wyraża swoją opinię:
 
- Moda straciła swój dotychczasowy dyktatorski charakter i wychodzi naprzeciw indywidualnym upodobaniom. Staramy się stworzyć wzory, które podkreślają indywidualność. Osobowość to najważniejsza cecha, jaką chcemy podkreślać. Naszym celem
 jest stworzenie stylu, który będzie odzwierciedlać ducha nowoczesności i odpowiadać aktualnym potrzebom. Podstawowy język mody dla skrzatów ogrodowych , zdefiniowany w XIX wieku jest ciągle aktualny, a nieuniknione cytaty z przeszłości są na nowo interpretowane i dostosowywane do nowych warunków i technologii.

 
 
 
 
 
 
 
 
pozdrawiam

 

 

 

 
 
 
 
 

Brak komentarzy: